Astra K OPC Line Spor Paketi ve Yeni Jant Modelleri

Opel’in daha önceki Astra modellerinde uyguladığı OPC Line spor görünüm paketi, yeni Astra K modeli için de opsiyon olarak satın alınmaya başlandı. Dikkat ! Bunun sadece dış görünüm paketi olduğunu unutmayalım. Bildiğiniz gibi 3 kapılı performans versiyonu olan ‘gerçek OPC’ henüz çıkmış değil.

OPC Line Spor Paketi şu anda Avrupa’da opsiyon olarak satın alınabiliyor. Active, Dynamic ve Excellence donanımların üstüne opsiyon olarak alınabilen OPC Line Paketi’nin fiyatı 1150 Euro. Ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz net değil. Ancak, biz yeni jant seçenekleri ile beraber geleceğini düşünüyoruz.

Detaylara inecek olursak; ön kısımda sis farları kaldırılmış bunun yerine ön kısıma boydan boya krom bir çizgi eklenmiş. Opel’e göre ön kısım daha agresif ve kendinden emin bir görüntüye kavuşmuş. Arka kısımda ise daha dinamik bir görüntü için tampon hatları belirgenleştirilmiş ve kedi gözleri tampona dikey şekilde yerleştirilmiş. Yan tarafta kullanılan etekler ise aracı daha  yere yakın ve sportif gösteren bir başka detay. Tabiki Köpek balığı yüzgeci şeklindeki anteni de unutmayalım.Özetle orijinal bir ‘body-kit paketi’ olan OPC Line Spor paketi farklı olmak isteyen Astra K kullanıcıları için güzel bir seçenek.

Bu haberin dışında bir haberimiz daha var.  Jant seçeneğinin oldukça az olduğu Astra K modeli için Opel yeni jantlar tasarlamış. Şu anda Dynamic jantı olarak bilinen jantın siyah versiyonu ve 18 inch yeni 5 kollu jant  Astra K için en beğendiğimiz jant oldu.  Lafı fazla uzatmadan fotoğraflara bırakalım.

astra-k-opc-line-18-jant
Yeni 18 inch jant modeli ile ASTRA K Opc Line

astra-k-opc-line-18-jant-yan

 

astra-k-opc-line-arka
Çift Egzos Çıkışı Sadece 1.6 TURBO Benzinli Modellerde.
ASTRA K Orijinal Jant Modelleri
ASTRA K Orijinal Jant Modelleri

 

DİĞER FOTOĞRAFLAR ve JANT MODELLERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ GALERİYE TIKLAYINIZ.