Foruma Hoş Geldiniz ! Mesaj yazmak veya Soru sormak için kayıt olmalısınız.
Konu açmak için sağ altta bulunan (+) işaretini kullanın.

Astra TR Forum Açıldı !

Mart 2017 düzenlendi kategorisi Genel Forum

İstek ve sorularınıza daha hızlı cevap verebilmek adına Astra TR Forum sayfası açıldı. Artık araçlarınızla ilgili yaşadığınız sorunları foruma yazabilir, tüm üyelerden cevap alabilirsiniz.
Ayrıca İstek ve Önerilerinizi genel-forum altından yazabilirsiniz.
Takipte Kalın !

Etiketlendi:

Yorumlar

• İlk yorum :D

• Nisan 2017 düzenlendi

ikinci yorum benden olsun :)

• 2005 Astra H panaromik sun roof tan su alıyor. Konu ile ilgili bilgilendirme yapabilir misiniz? Teşekkürler.

• Hayırlı olsun Forum gerekli bir forum idi.

• formlar her zaman güzel bilgi kaynaklarıdır faydalanmasını bilene. 2005 Model 105lik benzinli astram var. Km ye şehir içinde 45-50 kuruş arası yakıyor. Fazla gibi geldi sizde durumlar nedir?

• Hayirli olsun bakalim.
    Opel sahibi de olduk bir hevesle.
    İstanbul opel etkinlilleri olursa tanisip kaynasalim
  • Slm arkadaslar 2 yildir opel astra h 2010 kullanicisiyim hararet 108 de fan aciyo
    Uzun yolda hararet hep 105 de durdugumda arac rolantideyken 108 cikip fan aciyo
  • Bu bir sorunmudur
  • aracımda p0335 arıza kodu alıyorum krank mili sensörü degıstı fakat devam ediyor sizce ne yapmalıyım

• @ahmet dedi:
    aracımda p0335 arıza kodu alıyorum krank mili sensörü degıstı fakat devam ediyor sizce ne yapmalıyım

aracınızın çalışmasında ne gibi sorun yaşıyorsunuz. Eğer orj değil ise orj sensör kullanmalısınız.

• Uyelik silmek istiyorum nasil yapacagim
  • Ăracimin yol bilgisayari menusune giremiyorum.silcek kolundaki iki tusa ayni anda basiyorum olmuyor
  • 2012 asra 1.6 BENZIN cssaik MT 5 ŞEKLİNDE RUHSATIN DA YAZAR SAHSE NO W0L0AHL48C2106906 bu araç nasil araç ozelikler neler var versiyon ne bilgisi olan varsa ricamiz olur
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.