Foruma Hoş Geldiniz ! Mesaj yazmak veya Soru sormak için kayıt olmalısınız.
Konu açmak için sağ altta bulunan (+) işaretini kullanın.

2005 Astra H eastronic aldim. Yardim rica ediyorum

Herkese merhaba. 3 gun once 1.6 enjoy benzinli,Son bakimlari, triger dahil 2019 temmuz ayinda yapilmis, o gunden bugune kadarda 4000 km yol yapmis otomatik astra aldim 10 yillik sahibinden aldim aracı.aldigimda expere soktum yagidir,aracin gidisidir,alt takim,frenlerdir,sanzimandir bi cok seye iyi denildi.konuyu goren olursa ilk tavsiyeleri ne olur diye tecrubeli arkadaslardan bilgi almak isterim.direksiyonu biraz sert.yagi yenilesem biraz daha iyilesme olurmu,bugun yolda giderken vites 3 deyken 60'i gecmeme sorunuyla karsilastim.kontak ac kapa yaptim duzeldi.bu durumu cok onemsemelimiyim.biraz egimli yolda araba kendi ivmesiyle seyrederken 30-40 km hizda diyim sanki minik minik araliklarda saliselik gaz kesme gibimi diyim kendini frenlememi diyim oyle bi hissiyat ile seyrettim.ilk firsatta iyi bir opel ustasi bulup gidecegim ama simdi burayi gorunce uye olup bi yazmak istedim.gm marka bir yag var hem hidrolik direksiyon hem sanziman yagi diye geciyor,iki kismada bu yagimi kullaniyoruz bide bunu ogrenmek isterim.herkese saygilar.iyi aksamlar
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.